Věštíme z tarotu a vonných olejů (část první)

6. května 2018

Vonné esence byly vždy součástí léčitelství našich předků. Můžeme je použít nejen při relaxaci, aromaterapii a při masážích, ale i při čarování. Stačí, když si pořídíte balíček tarotových karet, aromalampu a esenciální olej, který se hodí k otázkám, které vás trápí. Jak se ptát a jak postupovat poradí všem zájemkyním o trochu toho tajemna kartářka Jana Naděžda (52) z Prahy.

Tento článek byl uveřejněn v magazínu AHA! pro ženy.

Připravíme si vhodné, klidné místo, které ozdobíme květinami nebo hezkým ubrusem, aromalampu, svíčku, zápalky, teplou vodu, vhodnou esenci a tarotové karty. Nad zapálenou aromalampou, do které kápneme olej dle otázek, na něž chceme znát odpověď, si nejdříve protřeme ruce a nabereme do nich teplo, klid a soulad s esencí. Vezmeme balíček karet, vybereme 22 karet velké arkány (jsou značené 0 až XXI, seznam najdete v tabulce), zamícháme a ptáme se. Každý okruh otázek podporuje jiné aroma. Jaké potřebujete právě vy, najdete níže. Řídíme se svou intuicí a významem karet (štěstí, láska, problémy, smrt – konec, vyčerpání apod.). Podle toho bychom měli poznat, jakou můžeme očekávat cestu. Tedy zda se naše přání a tužby splní či nikoli.

Ptáme se na: Odpočinek a zdraví

Do aromalampy dáme tři kapky levandulového oleje spojené s teplou vodou, zapálíme svíčku a můžeme se ptát. Zamícháme karty a vyložíte si šest karet vedle sebe.

  1. Kde je nebezpečí?
  2. Jak vzniká?
  3. Čemu se vyhnout?
  4. Čím vše napravit?
  5. Jak to zvládnete?
  6. Kdy to zvládnete?

Na konci rituálu a výkladu karet poděkujeme za přízeň všeho mezi nebem a zemí.